Pevný internet

Služba Pevný internet od Bohemia Telekom je založena na technologii ADSL a nabízí vám ideální řešení pro příst­up­ n­­a Internet.­­­

Co je ADSL?

ADSL (Asymmetric Digital Subscriber Line) je nepřetržité připojení k Internetu 24­ hodin denně. Jedná se o vysokorychlostní připojení, které umožňuje okamžitě reagovat na příchozí emailové zprávy, surfovat bez nutnosti vždy nově navazovat spojení a hlavně odstraňuje čekací čas, který je nutný pro klasické modemové sestavení (dial-up). ADSL umožňuje využít stávající telefonní přípojku nebo přípojku euroISDN2 při zachování všech funkcí telefonních služeb. Jedná se o výhodnou alternativu k bezdrátové technologii nebo k připojení k Internetu prostřednictvím rozvodů kabelové televize.

Vysoká rychlost připojení

Ta umožňuje významné zkrácení doby potřebné k přijetí a odeslání všech informací na připojeném počítači, čímž zvyšuje efektivitu vaší práce. Získáte vysokorychlostní přístup k internetovým aplikacím a službám, které jsou umístěny v síti Internet (např. WWW, e-mail, FTP, Forums, Newsgroups, ICQ, Telnet) a zároveň nezávislý provoz telefonní linky na stejném vedení.

Možnost propojení lokálních počítačových sítí

V případě volby vyspělého koncového zařízení s funkcí routeru, který obvykle nabízí i vestavěný Firewall, je možné za pomoci ADSL bezpečně propojit například firemní lokální počítačové sítě a tím maximálně využít možností, které tato služba nabízí.

Jednoduchá a přehledná kontrola nákladů

ADSL nabízí připojení za pravidelný měsíční poplatek a tím odstraňuje potřebu neustálé kontroly vynaložených finančních prostředků za připojení podle jeho délky.

ADSL modem

Toto koncové zařízení umožňuje využívání služeb ADSL ze strany zákazníka. Modemy používané pro klasické vytáčené připojení použít nelze. ADSL modem si zákazník může pronajmout nebo zakoupit.

Možnosti instalace

 • Malá instalace – instalace u zákazníka, připojení koncového zařízení (ADSL modemu USB) a předvedení funkčnosti služby na jednom počítači zákazníka
 • Velká instalace – instalace u zákazníka, připojení koncového zařízení (ADSL modemu Ethernet či routeru) a předvedení funkčnosti služby na počítači či počítačové síti zákazníka
 • Samoinstalace – poštou obdržíte Samoinstalační balíček BT Broadband Pack

Cena

Cena za službu BT Broadband se skládá z jednorázových poplatků (aktivace služby, případně instalace a zakoupení modemu) a pravidelného měsíčního poplatku dle typu služby, případně poplatek za pronájem modemu.

Co potřebujete

 • Počítač s rozhraním USB nebo síťovou kartu Ethernet (závisí na zvolené konfiguraci modemu)
 • Mechaniku CD-ROM
 • Standardní telefonní přípojku nebo přípojku euroISDN2U
 • Operační systém MS Windows verze 95, 98, 98 SE, ME, 2000, NT, XP (závisí na zvolené konfiguraci modemu)
 • Prohlížeč WEB stránek

Ceník pro pevný internet

ON-LINE CHAT Zeptejte se nás
KOMU CHCEŠ VOLAT ZADARMO?
 • Bohemia TeleKom s.r.o.
 • Žerotínova 1132/34, 130 00 Praha 3 Žižkov
 • +420 603 599 999
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Internetové stránky od BLUE SYSTEM.